Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego

24.09.2021 - 15:05, aktualizacja 27.09.2021 - 09:06
Redakcja: MJ
Tagi: inauguracja

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022 odbędzie się 7 października 2021 roku (czwartek) o godz. 10.00 w sali kinowej Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego przy ul. św. Pawła 3 w Katowicach.

W programie wydarzenia:

• przemówienie inauguracyjne dziekan Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego dr hab. Krystyny Doktorowicz, prof. UŚ,
  • przemówienie inauguracyjne rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka,
  • immatrykulacja studentów,
  • wykład inauguracyjny dr hab. Krystyny Doktorowicz, prof. UŚ pt. „Polskie Oscary”.

Studentów zainteresowanych udziałem w inauguracji zachęcamy do kontaktu mailowego (sf@us.edu.pl).

W związku z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa w inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób, decyduje kolejność zgłoszeń.