Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych

24.09.2021 - 14:51, aktualizacja 27.09.2021 - 09:03
Redakcja: MJ
Tagi: inauguracja

Uroczysta inauguracja roku akademickiego na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych odbędzie się 6 października 2021 roku o godz. 10.00 w budynku Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (Chorzów, ul. 75. Pułku Piechoty 1A/P/0/05).

W programie wydarzenia:

• przemówienie inauguracyjne dziekana Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych prof. dr hab. Danuty Stróż,
  • przemówienie inauguracyjne prorektora ds. nauki i finansów Uniwersytetu Śląskiego prof. dr. hab. Michała Daszykowskiego,
  • immatrykulacja studentów,
  • wykład inauguracyjny pt. „WIELKA KLAPA, czyli jak zepsuć swoją prezentację?”, który wygłosi redaktor Wiktor Niedzicki.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w uroczystości zapraszamy do kontaktu mailowego: wnst@us.edu.pl. W związku z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa w inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

W uroczystości będzie można wziąć udział za pośrednictwem transmisji online.