Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Teologicznym

24.09.2021 - 15:00, aktualizacja 27.09.2021 - 09:02
Redakcja: MJ
Tagi: inauguracja

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wydziale Teologicznym odbędzie się 6 października 2021 roku o godz. 14.00 w auli budynku Wydziału (ul. Jordana 18, Katowice).

W programie wydarzenia:

• przemówienie inauguracyjne dziekana Wydziału Teologicznego ks. dr. hab. Jacka Kempy, prof. UŚ;
  • przemówienie inauguracyjne prorektora ds. nauki i finansów prof. dr. hab. Michała Daszykowskiego;
  • przemówienie Wielkiego Kanclerza Wydziału Teologicznego ks. arcybiskupa dr. Wiktora Skworca;
  • immatrykulacja studentów;
  • wykład inauguracyjny pt. „Został wyniesiony wysoko, bo miał przeciwny wiatr. Męstwo, pracowitość i działanie konsekwentne sługi Bożego ks. Jana Machy”, który wygłosi ks. dr hab. Damian Bednarski, prof. UŚ.

Chętnych studentów do wzięcia udziału w inauguracji zachęcamy do kontaktu mailowego: urszula.mazur@us.edu.pl. W związku z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa w inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, jesteśmy zobligowani przestrzegać aktualnych zasad i ograniczeń wynikających z trwającej pandemii COVID-19.

Zgodnie z ustaleniami ogólnouniwersyteckimi inauguracja wydziałowa odbędzie się jedynie stacjonarnie. Uroczystość nie będzie transmitowana online.