Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Szkole Doktorskiej

24.09.2021 - 15:10, aktualizacja 27.09.2021 - 09:05
Redakcja: MJ
Tagi: inauguracja

Uroczysta inauguracja odbędzie się w czwartek 7 października 2021 roku o godz. 14.00 w auli im. Kazimierza Lepszego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach (rektorat).

W programie wydarzenia:

• przemówienie inauguracyjne dziekan Szkoły Doktorskiej prof. dr hab. Aliny Świeściak-Fast,
  • przemówienie inauguracyjne prorektora ds. nauki i finansów prof. dr. hab. Michała Daszykowskiego,
  • przemówienie inauguracyjne przewodniczącej Samorządu Doktorantów mgr Emilie Szwajnoch,
  • immatrykulacja doktorantów,
  • wykład inauguracyjny pt. „Wycieczka do wnętrza Ziemi”, który wygłosi prof. dr hab. Janusz Janeczek z Wydziału Nauk Przyrodniczych.

W związku z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa w inauguracji może uczestniczyć ograniczona liczba osób, decydować będzie kolejność zgłoszeń.