Intensywne Powtórki Maturalne

12.10.2021 - 14:34, aktualizacja 13.10.2021 - 11:40
Redakcja: OO

Trwają zapisy na 6-miesięczne Intensywne Powtórki Maturalne, czyli kursy, w trakcie których uczestnicy mogą przygotować się do matury z pomocą wykładowców Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Kursy starują wraz z początkiem listopada i potrwają do końca kwietnia. Organizatorem jest Uniwersytet Śląski Maturzystów działający w Uniwersytecie Otwartym UŚ, od lat zajmujący się organizacją kursów przygotowujących uczniów do majowych egzaminów.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w porach popołudniowych i trwają 2,5 godziny zegarowej. Miejscem kursowych spotkań są sale i pracownie uczelni w Katowicach.

W ofercie znajdują się przedmioty:

• język polski – poziom podstawowy i rozszerzony,
  • matematyka – poziom podstawowy i rozszerzony,
  • biologia,
  • chemia,
  • geografia,
  • historia,
  • wiedza o społeczeństwie.

Harmonogram zajęć oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://maturzysta.us.edu.pl.