ISAD 2018

15.10.2018 - 11:50, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

20 października 2018 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach (ul. Bankowa 11, sala konferencyjna, parter) odbędzie się czwarta edycja otwartego seminarium zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Jąkania (International Stuttering Awareness Day – ISAD 2018). Temat tegorocznej edycji brzmi „Speak your mind – Powiedz, co masz na myśli!”. W programie wydarzenia zaplanowano wykłady specjalistów z dziedziny zaburzeń komunikacji i płynności mowy oraz panel dyskusyjny z udziałem ekspertek, które zajmują się profesjonalnym wsparciem (w ramach terapii logopedycznej, psychologicznej lub grup samopomocowych), a zarazem same są osobami jąkającymi się.

Wydarzenie adresowane jest do osób jąkających się i ich rodzin, nauczycieli, rodziców, logopedów, studentów i wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Udział w seminarium jest bezpłatny, ale ze względu na to, że dla wszystkich uczestników spotkania przewidziano imienne zaświadczenia, wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału drogą elektroniczną (e-mail: kasia.romaniuk@interia.pl).

Na pierwsze 20 osób, które w dniu wydarzenia zgłoszą się do punktu rejestracyjnego, czekają nagrody – interesujące pozycje książkowe związane z tematyką zaburzeń płynności mowy.

Program ISAD 2018 (pdf, 7,56 MB)