Jak pisać o klimacie i przyrodzie? Spotkanie z Grzegorzem Bożkiem i Szymonem Bujalskim

06.09.2024 - 11:07, aktualizacja 06.09.2024 - 11:07
Redakcja: OO

Gośćmi 93. spotkania Klubu Myśli Ekologicznej będą Szymon Bujalski – dziennikarz dla klimatu oraz Grzegorz Bożek – redaktor naczelny Miesięcznika „Dzikie Życie”. Wydarzenie odbędzie się 26 września 2024 roku o godz. 17.30 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie będzie transmitowane online na kanale YouTube i Facebooku Klubu Myśli Ekologicznej.

Rozmowę z gośćmi poprowadzą prof. Piotr Skubała z Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz dr Ryszard Kulik z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

Organizatorami wydarzenia są Klub Myśli Ekologicznej, Metropolia GZM oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Szczegółowe informacje znajdują się na wydarzeniu na Facebooku.

grafika promująca Spotkanie z Grzegorzem Bożkiem i Szymonem Bujalskim