Jubileusz 40-lecia istnienia Instytutu Języka Polskiego

15.06.2018 - 15:57, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

21 czerwca 2018 r. o godz. 11.00 w sali Rady Wydziału Filologicznego w Katowicach rozpoczną się uroczyste obchody jubileuszu 40-lecia istnienia Instytutu Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej. To wyjątkowe spotkanie uświetnią wystąpienia prof. zw. dr. hab. Bogdana Walczaka „Wkład Instytutu Języka Polskiego w rozwój badań historycznojęzykowych w Polsce” oraz prof. zw. dr. hab. Stanisława Gajdy „Stylistyka po katowicku”. Będzie to także okazja, aby przypomnieć sylwetki osób związanych z Instytutem Języka Polskiego w przeszłości oraz by pielęgnować relacje z tymi, którzy tworzą go obecnie i którzy z IJP współpracują.

Biało-niebieskie zaproszenie na jubileusz 40-lecia Instytutu Języka Polskiego z logo  IJP oraz datą, miejscem i nazwą wydarzenia