Juwenalia Śląskie 2024

26.04.2024 - 13:38, aktualizacja 30.04.2024 - 15:40
Redakcja: wc-a
Tagi: Juwenalia Śląskie

Od 23 do 25 maja odbędą się Juwenalia Śląskie 2024. Wydarzenie poprzedzi korowód studencki, który ruszy 21 maja. Dzień później uczestników i uczestniczki rozgrzeje impreza taneczna.

Juwenalia organizowane są w Katowickim Parku Leśnym na Muchowcu. Korowód przejdzie ulicami Katowic – na koniec nastąpi tradycyjne przekazanie kluczy do miasta pod Pomnikiem Powstańców Śląskich.

Juwenalia Śląskie to jedna najbardziej wyczekiwanych i najchętniej odwiedzanych imprez festiwalowych Katowic i okolic. Coroczne święto wszystkich studentek i studentów Śląska, współtworzone przez samorządy studenckie z regionu, ma długą i bogatą historię, której korzenie sięgają pierwszej połowy lat 90. Juwenalia Śląskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem miłośniczek i miłośników spontanicznej, beztroskiej, studenckiej zabawy, której towarzyszą koncerty najlepszych polskich artystów.

LINE-UP:
GIBBS / DARIA ZAWIAŁOW / GUZIOR / CHIVAS / LORDOFON / BRYSKA / THE DUMPLINGS / OPAŁ / INEE / JANUSZ WALCZUK / HUBERT.

Bilety można zakupić za pośrednictwem strony Biletomat.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie Juwenaliów Śląskich.

Plakat promujący Juwenalia Śląskie 2024. Wszystkie informacje zawarto w tekście