Klub Myśli Ekologicznej | Świat według Wajraka

12.09.2023 - 11:52, aktualizacja 12.09.2023 - 11:52
Redakcja: OO

Gościem kolejnego spotkania w ramach Klubu Myśli Ekologicznej będzie Adam Wajrak – dziennikarz związany z „Gazetą Wyborczą”, obrońca przyrody, miłośnik zwierząt, autor książek i programów telewizyjnych. Jako jedyny Polak został w 2005 roku uznany za Bohatera Europy przez amerykański tygodnik „Time” za obronę środowiska naturalnego.

Spotkanie odbędzie się 20 września 2023 roku o godz. 17.30 w kinoteatrze Rialto w Katowicach (ul. Św. Jana 24). Wstęp wolny na podstawie wejściówek pobranych na stronie kina lub odebranych w kasie Rialta. Wydarzenie będzie także transmitowane online na Facebooku oraz na kanale YouTube.

Rozmowę z gościem poprowadzą prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz dr Ryszard Kulik z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

Organizatorami wydarzenia są Klub Myśli Ekologicznej, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia i Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Szczegółowe informacje znajdują się na wydarzeniu na Facebooku.

spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej – Świat według Wajraka