Kolejne webinarium w ramach projektu DEEPWATER-CE

19.10.2020 - 10:18, aktualizacja 19.10.2020 - 10:22
Redakcja: OO
Tagi: DEEPWATER-CE

W ramach międzynarodowego projektu DEEPWATER-CE, realizowanego w Polsce przez Uniwersytet Śląski w Katowicach, organizowane jest kolejne webinarium (w języku polskim), które poruszy tematykę opracowanego poradnika wspierającego decyzję o lokalizacji dodatkowego zasilania wód podziemnych w Europie Środkowej. Z poradnikiem można się zapoznać na stronie projektu: www.interreg-central.eu.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy My Own Conference. Osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarium proszone są o rejestrację do dnia 21 października 2020 roku poprzez formularz dostępny na stronie: go.mywebinar.com.

Na potrzeby udziału w spotkaniu w trakcie procesu rejestracji należy podać imię i nazwisko, adres mailowy oraz nazwę firmy (można wpisać też osoba prywatna). Po wypełnieniu powyższych danych uczestnik otrzyma na podany adres mailowy informację o pomyślnym zarejestrowaniu się oraz dostęp do spotkania.

Zapowiedź webinarium: www.youtube.com.