Koncert Olivii Ohl-Szulik

14.12.2017 - 16:08, aktualizacja 05.11.2019 - 11:18
Redakcja: admin

19 grudnia 2017 roku o godz. 14.00 w holu Wydziału Prawa i Administracji UŚ w Katowicach rozpocznie się spotkanie świąteczne, w którego programie zaplanowano koncert Olivii Ohl-Szulik – światowej sławy sopranistki operowej, finalistki wielu prestiżowych konkursów wokalnych, laureatki m.in. nagrody międzynarodowego konkursu wokalnego Opery Kameralnej Zamek – Rheinsberg (2004).

Artystka wystąpi w towarzystwie kwartetu (obój, kontrabas, skrzypce, fortepian). Uczestnicy spotkania będą mieli okazję usłyszeć najbardziej znane dzieła operowe, słynne standardy jazzowe, a także polskie i światowe kompozycje świąteczne.

Wydarzenie wpisuje się w obchody jubileuszu 50-lecia istnienia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Olivia Ohl-Szulik podczas występu Profesorowie WPiA oraz Olivia Ohl-Szulik

fot. Sekcja Prasowa UŚ