Konferencja naukowa „Błąd w sztuce”

13.06.2023 - 11:04, aktualizacja 15.06.2023 - 08:17
Redakcja: wc-a
Tagi: filozofia, sztuka

Plakat promujący konferencję naukową „Błąd w sztuce”. Wszystkie informacje zawarto w tekście

Od 16 do 17 czerwca 2023 roku odbywać się będzie konferencja naukowa „Błąd w sztuce”. Tematem przewodnim konferencji jest zagadnienie szeroko rozumianego błędu – jego statusu i funkcja w twórczości, w działaniu, poznawaniu i myśleniu.

Pierwszy dzień konferencji rozpocznie się o godz. 10.20 w sali dydaktycznej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (CINiBA). Miejscem spotkania uczestników podczas drugiego dnia wydarzenia będzie Medusa Group w Bytomiu (ul. Józefczaka 35) – konferencja rozpocznie się o godz. 10.30.

Wydarzenie organizowane jest przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Obywatelki/Obywatele świata sztuki Uniwersytetu Śląskiego, Instytut Filozofii Wydziału Humanistycznego UŚ oraz Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych UŚ.

Więcej informacji można znaleźć na stronie fanpage’u Koła Naukowego Obywatelki/Obywatele świata sztuki.