Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Kongres edukacyjny: „SPRAWCZOŚĆ – WSPÓLNOTOWOŚĆ – DZIAŁANIE”

18.11.2022 - 11:37, aktualizacja 13.07.2023 - 14:21
Redakcja: K.S

Uniwersytet Śląski reprezentowany przez Uniwersytet Otwarty UŚ oraz Miasto Katowice zapraszają nauczycielki i nauczycieli, dyrektorki i dyrektorów placówek oświatowych na Kongres Edukacyjny „SPRAWCZOŚĆ – WSPÓLNOTOWOŚĆ – DZIAŁANIE”, który odbywać będzie się 30 listopada i 1 grudnia 2022 roku (w godzinach 8.30 do 15.45), na Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach. Patronat nad konferencją objął UNICEF Polska.

Głównym celem kongresu jest stworzenie platformy wymiany poglądów, pomysłów i idei dla szerokiego grona osób zainteresowanych edukacją. Będzie to również okazja do rozmowy o tym, jak możemy wspierać młodych ludzi w budowaniu mądrej i szanującej się społeczności oraz jak włączać w ten proces wszystkich, tworzących szkolną wspólnotę.

Wartościowa edukacja nie jest możliwa bez budowania relacji, otwartości na różnorodność i uświadamianie podobieństw oraz współzależności wszystkich istot. Z tą problematyką nierozerwalnie wiążą się także kwestie zmian klimatycznych i ich konsekwencje.

Zapraszamy do aktywnego udziału w warsztatach, do rozmowy oraz współtworzenia społeczności, która te zmiany zainicjuje! Program, szczegółowe informacje oraz formularz zapisów znajdują się na stronie: www.uniwersytetotwarty.us.edu.pl/kongres-edukacyjny. Rejestracja jest wymagana.

logo: UNICEF, Uniwersytet Otwarty UŚ, Miasto Katowice

Kongres Edukacyjny „SPRAWCZOŚĆ – WSPÓLNOTOWOŚĆ – DZIAŁANIE”

Grafika promująca Kongres Edukacyjny „SPRAWCZOŚĆ – WSPÓLNOTOWOŚĆ – DZIAŁANIE”

return to top