21. Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Psychologii Pracy i Organizacji

17.05.2023 - 11:42, aktualizacja 17.05.2023 - 12:21
Redakcja: K.S

treść grafiki znajduje się w tekście głównym

Od 24 do 27 maja 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach będzie się odbywał 21. Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Psychologii Pracy i Organizacji.

Wydarzenie to jest skierowane do psychologów pracy i organizacji oraz specjalistów pokrewnych dziedzin, zarówno teoretyków, jak i praktyków, którzy będą mogli wymienić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie stosowania psychologii pracy. Celem kongresu jest identyfikacja wyzwań przyszłości, do których należą m.in. zmiany w sytuacji pracy wywołane pandemią COVID-19, zmiany demograficzne, klimatyczne, kryzys migracyjny, robotyzacja i sztuczna inteligencja.

Do komitetu programowego i organizacyjnego należą prof. dr hab. Barbara Kożusznik oraz dr Barbara Smorczewska z Interdyscyplinarnego Centrum Rozwoju Kadr Uniwersytetu Śląskiego.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Udział w wydarzeniu jest możliwy po wcześniejszej rejestracji i wniesieniu opłat. Szczegóły dotyczące zapisów są dostępne na stronie organizatorów.