Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Liderzy Dobroczynności – edycja III

18.09.2025 - 10:00, aktualizacja 18.09.2025 - 10:05
Redakcja: JW

Organizatorem III edycji Festiwalu Młodzieżowych Akcji Społecznych „Liderzy Dobroczynności” jest Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (kierunek: praca socjalna).

Festiwal adresowany jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych z województwa śląskiego. Jego celem jest uhonorowanie aktywnych społecznie uczniów, promowanie wolontariatu, dobroczynności oraz inicjatyw i akcji charytatywnych organizowanych przez młodych ludzi. Wydarzenie stanowi także przestrzeń do wymiany doświadczeń, pomysłów i inspiracji w obszarze działań społecznych.

Festiwal daje możliwość docenienia młodzieżowej aktywności i podkreślenia jej znaczenia w dalszym rozwoju uczestników.

Regulamin – III edycja

  • Zgłoszenia szkół należy przesyłać za pośrednictwem formularza elektronicznego do 31 października 2025 r.
  • Finał konkursu odbędzie się 21 listopada 2025 r.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: festiwal.wns@us.edu.pl z dopiskiem „Liderzy Dobroczynności – edycja III”.

return to top