„Mój przyjaciel robot” – pokaz filmowy połączony z dyskusją

07.02.2020 - 09:49, aktualizacja 07.02.2020 - 09:49
Redakcja: MJ
Tagi: dyskusja, kino, pokaz filmowy

Kino Światowid oraz Against Gravity we współpracy z pracownikami Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizują drugą odsłonę cyklu „Filmoterapia z sensem”. Drugie spotkanie odbędzie się w środę 12 lutego 2020 roku o godz. 18.30 w katowickim kinie Światowid. W ramach wydarzenia zaplanowano pokaz filmu pt. „Mój przyjaciel robot” oraz dyskusję, którą poprowadzi dr Łukasz Jach z Instytutu Psychologii UŚ.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: www.swiatowid.katowice.pl.

Osoby zainteresowane otrzymaniem wejściówki na pokaz proszone są o przesłanie na adres e-mail: psychologiaifilm@gmail.com wiadomości z tematem „Strona UŚ”. Akcja potrwa do wyczerpania puli bezpłatnych biletów i nie dłużej niż do 10 lutego 2020 roku.

Cykl „Filmoterapia z sensem” jest organizowany od 3 lat w różnych miastach Polski. Do tej pory odbyło się ponad 70 rozmów, w których wzięło udział przeszło 6 tysięcy widzów.