Nabór na zajęcia przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela

07.12.2021 - 13:54, aktualizacja 08.12.2021 - 10:05
Redakcja: RJ

W ramach programu Blok Kształcenia Nauczycielskiego (BKN) ogłoszony został nabór na zajęcia przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela.

BKN jest propozycją pozwalającą uzyskać kwalifikacje nauczycielskie tym studentom, którzy na swych wydziałach i kierunkach nie mają specjalności nauczycielskiej, a którzy w ramach studiowanego aktualnie kierunku i odbytych studiów licencjackich uzyskają przygotowanie merytoryczne do pracy w charakterze nauczyciela przedmiotu.

Program skierowany jest do studentów I roku studiów magisterskich, którzy ukończyli studia licencjackie na tym samym kierunku i są zainteresowani uzyskaniem dodatkowych kwalifikacji.

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w programie odbędzie się 17 grudnia 2021 roku o godz. 15.00 na platformie MS Teams. Zgłoszenia chęci udziału w zebraniu przyjmuje Paweł Ziegler, do którego należy przesłać prośbę o dołączenie do spotkania poprzez czat na platformie MS Teams w terminie do 15 grudnia 2021 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać, pisząc na adres: