„Oddaj Stanik do reCYClingu”

21.05.2024 - 14:03, aktualizacja 21.05.2024 - 14:03
Redakcja: OO

Studentki Wydziału Humanistycznego UŚ zapraszają osoby studiujące i pracujące w Uniwersytecie Śląskim oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w akcji „Oddaj Stanik do reCYClingu”.

Akcja ma na celu zbiórkę nieużywanych, za małych lub niepotrzebnych staników. Uzyskane środki z wprowadzenia do drugiego obiegu wspierają charytatywne działania Fundacji „Wsparcie na Starcie” na rzecz walki z rakiem piersi.

Zbiórka odbędzie się 28 maja 2024 roku w godz. 12.00–14.00 przy skwerze przed rektoratem UŚ (ul. Bankowa 11, Katowice).

Przyłączając się do akcji, nie tylko wspieracie walkę z rakiem piersi, ale również przyczyniacie się do ochrony środowiska poprzez promowanie recyklingu i ponownego wykorzystania materiałów.

grafika promująca akcję Oddaj Stanik do reCYClingu