[ONLINE] Bezpłatne szkolenia: Twórcze, merytoryczne i angażujące rozmowy online

05.05.2020 - 07:18, aktualizacja 05.05.2020 - 07:27
Redakcja: AJS

Uniwersytet Otwarty UŚ organizuje bezpłatne szkolenia z zakresu rozwoju dydaktycznego. Poszczególne spotkania poświęcone zostaną tematyce: informatycznego wsparcia współpracy między nauczycielami akademickimi a studentami, kształcenia zdalnego oraz rozmów online.

W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 18 osób. Warsztaty, wpisujące się w cykl Otwartych Spotkań Dydaktycznych, prowadzone będą na platformie Zoom.

• 8 maja – Współpraca. O narzędziach cyfrowych wspierających współpracę między nauczycielami akademickimi a studentami.
  • 15 maja – Efekty końcowe. Jak i przy pomocy jakich narzędzi możemy zaplanować i weryfikować efekty naszego kształcenia w czasie zdalnej edukacji.
  • 22 maja – Dyskusje online. Jak i przy pomocy jakich narzędzi prowadzić twórcze, merytoryczne i angażujące rozmowy online.