[ONLINE] „BraSilesia” – drugie webinarium nt. polskiego i brazylijskiego ekosystemu innowacji

10.09.2021 - 11:09, aktualizacja 10.09.2021 - 12:26
Redakcja: MJ
Tagi: BraSilesia, webinar

„BraSilesia” jest pierwszym polsko-brazylijskim akceleratorem, tworzonym z myślą o wsparciu polskich i brazylijskich startupów oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Program ma stanowić platformę wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy członkami inicjatywy. Ułatwi również szukanie partnerów biznesowych i klientów dla powstających firm oraz umożliwi tworzenie wspólnych projektów badawczo-rozwojowych. Jest to wspólny projekt SPIN-US sp. z o.o. – spółki celowej Uniwersytetu Śląskiego, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA, Invento Capital oraz brazylijskich partnerów: Universidade Federal de Viçosa – UFV, tecnoPARQ UFV i INDI MG – Agencji Promocji Inwestycji i Handlu.

W środę 22 września 2021 roku odbędzie się drugie webinarium pt. „Budowanie pomostu pomiędzy polskim i brazylijskim ekosystemem innowacyjnym”, które odkryje jeszcze więcej kart programu akceleracyjnego BraSilesia.

Agenda spotkania

Grafika promująca webinarium "BraSilesia" z logotypami współpracujących instytucji. Napis na grafice: "2nd webinar. Building the bridge between Polish and Brazilian innovative ecosystem. AI, IoT, Robotics and new technologies in industry and agriculture. 22nd September 20th at 14:00-18:00 (polish time), 9.00-13.00 (brazil time)" Grafika promująca webinarium