Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

[ONLINE] „Ekonomia na Bank” – webinarium ekonomiczne prowadzone przez przedstawicieli banku PKO BP

08.12.2020 - 08:26, aktualizacja 10.12.2020 - 08:35
Redakcja: MJ
Tagi: banking, bankowość, economy, ekonomia

W ramach trzeciej edycji projektu „Ekonomia na Bank” zapraszamy na webinarium, które poprowadzą przedstawiciele PKO Banku Polskiego – Piotr Bujak, główny ekonomista PKO BP oraz Rafał Mularczyk, analityk z Departamentu Usług Cyfrowych banku. Spotkanie odbędzie się w czwartek 10 grudnia o godz. 9.45 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Piotr Bujak przedstawi prognozę na temat tego, co czeka nas po pandemii, jaka jest i będzie rola banków i instytucji finansowych oraz co czeka dzisiejszych studentów po studiach. Z kolei tematem wystąpienia Rafała Mularczyka będzie bankowość mobilna – trendy w bankowości a przyzwyczajenia konsumentów. Moderatorem spotkania będzie dr Michał Czuba z Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego.

Oba wystąpienia potrwają po ok. 20 minut, a w ich trakcie będzie można zadawać pytania na czacie – prelegenci odpowiedzą na nie po swoich wypowiedziach.

Projekt „Ekonomia na Bank” to wspólne przedsięwzięcie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz PKO Banku Polskiego. Naczelną ideą projektu jest propagowanie, poszerzenie i ugruntowanie ogólnej wiedzy ekonomicznej oraz bardziej szczegółowej wiedzy z zakresu działalności sektora bankowego wśród studentów i doktorantów UŚ.

return to top