[ONLINE] Nowy cykl „Czwartkowe spotkania z dyplomatą”

21.01.2021 - 14:43, aktualizacja 21.01.2021 - 14:51
Redakcja: MJ
Tagi: Akademia Dyplomacji, Czwartkowe spotkania z dyplomatą, dyplomata, Koło Spraw Europejskich i Dyplomacji

Akademia Dyplomacji w Uniwersytecie Otwartym UŚ oraz Koło Spraw Europejskich i Dyplomacji działające w Instytucie Nauk Politycznych Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego organizują pierwsze spotkanie z cyklu „Czwartkowe spotkania z dyplomatą”. Uczestnicy dowiedzą się m.in. czym się zajmuje dyplomata i jak nim zostać, będą mieli również okazję porozmawiać o tajnikach dyplomacji.

Nowy cykl zainaugurujemy online 21 stycznia 2021 roku o godz. 18.00. Gościem będzie dr Sabina Klimek, konsul w Stambule.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom:

Passcode: BM4eFN

Biało granatowa grafika z napisem: Czwartki z dyplomatą Gościem będzie dr Sabina Klimek konsul w Stambule Zapraszamy! Czwartek 21.01 18:00. Po prawej stronie znajduje się zdjęcie konsul dr Sabiny Klimek