[ONLINE] Seminarium pn. „Seniorzy w obliczu pandemii – problemy, nadzieje, rozwiązania”

23.04.2021 - 13:56, aktualizacja 23.04.2021 - 13:56
Redakcja: OO

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, organizują seminarium pn. „Seniorzy w obliczu pandemii – problemy, nadzieje, rozwiązania”, które odbędzie się online za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie współpracy przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na sytuacji osób starszych w czasie pandemii i obejmuje m.in. zagadnienia izolacji społecznej i wykluczenia cyfrowego oraz możliwych rozwiązań w tym zakresie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać do 13 maja 2021 roku włącznie poprzez formularz rejestracyjny.

W razie pytań można kontaktować się z p. Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl, tel. 32 359 18 16.

plakat: seminarium „Seniorzy dostępny w obliczu pandemii”, zdjęcie starszej i młodszej kobiety w maseczkach