[ONLINE] Spotkanie pt. „Jak żyć w świecie, który oszalał?”

13.11.2020 - 10:20, aktualizacja 13.11.2020 - 10:20
Redakcja: OO
Tagi: ekologia, Klub Myśli Ekologicznej

Klub Myśli Ekologicznej, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia i Uniwersytet Śląski w Katowicach organizują kolejne wspólne spotkanie pt. „Jak żyć w świecie, który oszalał?”. Gościem będzie Edwin Bendyk – kierownik działu naukowego „Polityki” i Ośrodka Badań nad Przyszłością w Collegium Civitas, który zajmuje się problematyką cywilizacyjną, kwestiami modernizacji, ekologii i rewolucji cyfrowej, relacjami między nauką i techniką a polityką, gospodarką, kulturą.

Rozmowę poprowadzą prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz dr Ryszard Kulik z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

Klub Myśli Ekologicznej jest inicjatywą, która ma na celu propagowanie idei ekologicznych oraz prezentowanie osób wcielających te idee w życie.