[ONLINE] Spotkanie z przedstawicielem Komisji Europejskiej

12.01.2022 - 12:27, aktualizacja 12.01.2022 - 12:49
Redakcja: wcyg
Tagi: Biuro Karier UŚ, Komisja Europejska, staże

Osoby zainteresowane stażem w Komisji Europejskiej będą mogły wziąć udział w spotkaniu z jej przedstawicielem. Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia 2022 roku o godz. 13.00 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Podczas spotkania Piotr Cichocki, laureat programu „Blue Book” wyjaśni, jak wygląda staż w Unii Europejskiej oraz co należy zrobić, aby móc z niego skorzystać. Prelegent podzieli się również swoimi doświadczeniami w pracy w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce oraz w Dyrekcji Generalnej ds. Sąsiedztwa i Negocjacji w Sprawie Rozszerzenia (DG NEAR).

Spotkanie z przedstawicielem Komisji Europejskiej nt. staży „Blue Book” organizowane jest przez Ambasadora Kariery Unii Europejskiej na Uniwersytecie Śląskim.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji można znaleźć na stronie Biura Karier UŚ.