[ONLINE] Webinarium pt. „Myśl i formacja intelektualna Jorge Mario Bergoglio”

12.10.2020 - 10:34, aktualizacja 12.10.2020 - 10:34
Redakcja: OO

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego organizuje międzynarodowe webinarium pt. „Myśl i formacja intelektualna Jorge Mario Bergoglio”, w którym uczestniczyć będzie prof. Massimo Borghesi z Uniwersytetu w Perugii. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom i będzie tłumaczone na język polski.

Po wystąpieniu prof. Massimo Borghesi odbędzie się dyskusja z udziałem: prof. dr. hab. Krzysztofa Wieczorka z Instytutu Filozofii, ks. prof. dr. hab. Jana Słomki z Instytutu Teologii oraz dr. hab. Marka Rembierza, prof. UŚ z Instytutu Pedagogiki.

Zgłoszenia uczestnictwa w wydarzeniu przyjmowane są do 18 października 2020 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać, pisząc na adres e-mail: lectiomagistralis.katowice@gmail.com.