[ONLINE] „Zamówienia publiczne i innowacja. Czy sektor obronny jest inny?” – webinar dr Oishee Kundu

21.12.2021 - 12:28, aktualizacja 21.12.2021 - 12:37
Redakcja: wcyg
Tagi: prawo

Instytut Nauk Prawnych Uniwersytetu Śląskiego organizuje webinar pt. „Public procurement and innovation. Is defence different?” („Zamówienia publiczne i innowacja. Czy sektor obronny jest inny?”). Wykład poprowadzi dr Oishee Kundu z Uniwersytetu w Cardiff.

Podczas spotkania prelegentka opowie o roli innowacji w zamówieniach publicznych, a także przedstawi aspekty porównawcze zamówień publicznych w sektorze obronnym i cywilnym. Dr Oishee Kundu omówi również przeprowadzone przez siebie badania, źródła wykorzystanych danych i metod badawczych oraz wnioski.

Dr Oishee Kundu jest pracowniczką naukową Uniwersytetu w Cardiff i realizuje program Innovative Future Services w ramach innowacyjnego laboratorium usług publicznych Y Lab w Walii. Jest członkinią założycielką CRISPP – sieci współpracy badaczy w Manchesterze i Birmingham zajmującej się innowacyjnymi i strategicznymi zamówieniami publicznymi w Wielkiej Brytanii.

Webinar odbędzie się 19 stycznia 2022 roku o godz. 14.00 za pośrednictwem platformy Zoom i prowadzony będzie w języku angielskim. Gospodarzem spotkania będzie dr hab. Michał Kania, prof. UŚ. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu proszone są o zarejestrowanie się za pomocą formularza zgłoszeniowego.