Otwarte Spotkanie Dydaktyczne poświęcone tutoringowi

15.01.2018 - 15:01, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

Centrum Kształcenia Ustawicznego przy współpracy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej organizuje kolejne spotkanie w ramach Otwartych Spotkań Dydaktycznych.

Przedsięwzięcie, które jest adresowane do pracowników akademickich, doktorantów i studentów planujących związać swoją przyszłość z edukacją, ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń z zakresu dydaktyki akademickiej. Trzecie spotkanie  pt. „Tutoring”, które poprowadzi dr Beata Master, odbędzie się 22 stycznia 2018 roku w godz. od 16.00 do 18.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (sala konferencyjna).

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku. Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza na stronie: https://osd.us.edu.pl/wyklady/.

wnętrze CINiB-y z napisem Otwarte Spotkania Dydaktyczne. Wykład 3: Tutoring