Panel dyskusyjny pt. „Z pamiętnika młodego psychologa”

05.12.2016 - 17:06, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

W środę 7 grudnia 2016 roku o godz. 17.00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Grażyńskiego 53, sala 210) rozpocznie się panel dyskusyjny pt. „Z pamiętnika młodego psychologa” organizowany przez członków Studenckiego Koła Psychoterapii i Treningu Psychologicznego. Spotkanie kierowane jest do osób studiujących psychologię i dziedziny pokrewne.

W panelu dyskusyjnym udział wezmą absolwenci psychologii, którzy opowiedzą o początkach swojej kariery zawodowej oraz odpowiedzą na pytania publiczności. Wśród zaproszonych do rozmowy gości znaleźli się: psycholog sportu mgr Zuzanna Wałach-Biśta z Zakładu Psychologii Społecznej i Środowiskowej, trener biznesu mgr Katarzyna Więcek-Jakubek z Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji, doradca zawodowy z Biura Karier UŚ mgr Małgorzata Chatys, psycholog szkolny mgr Marcelina Lenkowska oraz coach mgr Łukasz Łapiński.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.

Plakat panelu dyskusyjnego