Płatne staże dla studentów UŚ

09.03.2021 - 14:56, aktualizacja 10.03.2021 - 15:20
Redakcja: AJS
Tagi: staże

Trwa rekrutacja do modułu stażowego na jedno- i trzymiesięczne płatne staże w wybranych firmach. Inicjatywa skierowania jest do studentów i studentek wszystkich kierunków studiów realizowanych na Uniwersytecie Śląskim, dzięki czemu zostaną zniwelowane różnice w dostępie do praktycznych form kształcenia pomiędzy kierunkami ścisłymi i przyrodniczymi, a humanistycznymi i społecznymi oraz artystycznymi.

Staże przeznaczone są dla studentów studiów stacjonarnych, ostatnich czterech semestrów. Wymiar:

• jednomiesięczne: min. wymiar stażu: 120 godzin zadań stażowych,
  • trzymiesięczne: min. 360 godzin zadań stażowych (nie mniej niż 20 godzin zadań stażowych w tygodniu).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Biura Karier UŚ. Rekrutacja trwa do 2 kwietnia 2021 roku.