Podpisanie porozumienia o współpracy z Izbą Administracji Skarbowej w Katowicach

09.11.2023 - 15:22, aktualizacja 15.11.2023 - 11:16
Redakcja: OO

W poniedziałek 13 listopada 2023 roku odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy z Izbą Administracji Skarbowej w Katowicach.

Przedmiotem umowy jest realizacja wspólnych projektów o zasięgu regionalnym, współpraca w obszarze organizacji i promocji wydarzeń skierowanych do środowiska akademickiego Uniwersytetu Śląskiego, promowanie postaw przedsiębiorczości w środowisku akademickim, organizacja staży dla studentów i studentek oraz absolwentów i absolwentek uczelni, a także wsparcie instytucji w zakresie promocji ofert pracy i informacji o podjętych działaniach rekrutacyjnych w izbie.

Z ramienia Izby Administracji Skarbowej w Katowicach w uroczystości wzięli udział:

• mł. insp. Mariusz Cupiał – dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach,
  • nadkom. Małgorzata Imielska – zastępczyni dyrektora,
  • Filip Tecław z Referatu Komunikacji Izby.

Uczelnię reprezentowały:

• dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ – prorektorka ds. kształcenia i studentów UŚ,
  • Joanna Sadowska-Chudy – kierowniczka Biura Karier UŚ,
  • Iwa Wcisło-Maślanka – specjalistka ds. kontaktów z pracodawcami (Biuro Karier UŚ).