Pokaz filmu „Sekret Madeleine Collins” w ramach „Filmowych spotkań z psychologią”

15.06.2022 - 09:17, aktualizacja 15.06.2022 - 09:30
Redakcja: wcyg
Tagi: kino

W ramach cyklu „Filmowe spotkania z psychologią” w kinie studyjnym Światowid 22 czerwca 2022 roku o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu „Sekret Madeleine Collins”.

Po seansie zaplanowano dyskusję. Poprowadzi ją dr Agnieszka Skorupa, psycholog z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, która od lat popularyzuje wiedzę psychologiczną oraz prowadzi badania m.in. w obszarze psychologicznych aspektów odbioru filmu.

Tytuł cyklu spotkań nawiązuje do książki pt. „Filmowe spotkania z psychologią”, której bezpłatny egzemplarz można pobrać ze strony Wydawnictwa Uniwersytetu Śląskiego.

Więcej informacji dotyczących pokazu znajduje się na stronie kina Światowid oraz na wydarzeniu na Facebooku.

Kino Światowid jest prowadzone przez instytucję kultury Samorządu Województwa Śląskiego „Instytucję Filmową – Silesia Film”.