Praca w służbach mundurowych – spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

13.04.2021 - 13:00, aktualizacja 13.04.2021 - 13:00
Redakcja: AJS
Tagi: praca, służby mundurowe

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dla studentów dotyczące pracy w służbach mundurowych. Wydarzenie z udziałem przedstawiciela polskiej służby mundurowej będzie okazją do przekazana informacji na temat aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Planowy termin spotkania: między 10 a 14 maja 2021 r. Formuła i dokładana data zostaną podane po rozpoznaniu stopnia zainteresowania inicjatywą wśród studentów. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany terminu.

Osoby zainteresowane proszone są o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Formularz stanowi wstępne zgłoszenie do udziału w wydarzeniu. Osoby, które zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu zostaną poinformowane o charakterze spotkania pocztą elektroniczną na początku maja 2021 r.