Rekrutacja do Radia Egida

22.03.2022 - 09:51, aktualizacja 23.03.2022 - 08:29
Redakcja: RJ

Wiosenna rekrutacja do studenckiego Radia Egida odbędzie się 25 marca 2022 roku w godzinach od 9.00 do 16.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 12 (hol główny przy wejściu).

Poszukiwani są szczególnie studenci, którzy mają „radiowy” głos, lubią działać w social mediach oraz mają pasje, o których mogą opowiadać godzinami. Rekrutacja dotyczy czterech redakcji – prezenterskiej, sportowej, kultury oraz wiadomości i reportażu. Nabór obejmuje również kandydatów, którzy są chętni, by dołączyć do grupy muzycznej, a także do działu promocji, reklamy i marketingu.

Szczegóły dotyczące poszczególnych redakcji oraz grupy muzycznej i działu promocji znajdują się na Instagramie Radia Egida.

Egida jest jedną z najstarszych w Polsce studenckich rozgłośni radiowych. Rekrutacja do Egidy to wyjątkowa okazja, aby dołączyć do grupy i podzielić się swoją pasją, zdobyć warsztat reporterski oraz rozpocząć karierę w mediach studenckich.