Rekrutacja na płatne staże dla studentów wszystkich kierunków

15.11.2022 - 15:44, aktualizacja 15.11.2022 - 15:44
Redakcja: AJS
Tagi: staże

Trwa otwarta tura rekrutacji na płatne 120-godzinne staże w wybranych firmach. Oferta skierowana do studentek i studentów wszystkich kierunków, studiujących na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I stopnia, II stopnia lub jednolitych magisterskich.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 2 grudnia 2022 roku, natomiast do 9 grudnia wszystkie osoby rekrutujące się do projektu zostaną poinformowane drogą elektroniczną (e-mail) bądź telefonicznie o wyniku rekrutacji (przyjęciu bądź nie) oraz o dalszych krokach, jakie należy podjąć, aby zrealizować staż.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz niezbędne dokumenty znajdują się w komunikacie Biura Karier UŚ.

Grafika promująca płatne staże studenckie
Napisy: Postaw na staż. Projekt: Jeden Uniwersytet – wiele możliwości. program zintegrowany”. Moduł stażowy realizowany przez Biuro Karier UŚ. Kontakt: tel. 323591977, 323591982, e-mail: bk@us.edu.pl, www.bk.us.edu.pl. Logo: Fundusze Europejskie. Wiedza Edukacja Rozwój; Rzeczpospolita Polska; Narodowe Centrum Badań i Rozwoju; Unia Europejska. Europejski Fundusz Społeczny.