Rekrutacja uzupełniająca do modułu stażowego

18.08.2021 - 12:07, aktualizacja 25.08.2021 - 14:18
Redakcja: wc-a
Tagi: rekrutacja, staże

Do 27 sierpnia 2021 roku studenci wybranych kierunków studiów i roczników mają szansę wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej na płatne 1-miesięczne, lub 3-miesięczne staże w konkretnych firmach. Uczestnicy programu mogą wybrać interesującą ich instytucję samodzielnie, albo wybrać którąś z bazy firm Biura Karier UŚ.

Jeżeli w ramach rekrutacji uzupełniającej zgłosi się zbyt mała liczba zainteresowanych osób z danego kierunku studiów realizacja stażu nie będzie możliwa.

Wymiar stażów 1-miesięcznych wynosi 120 godzin, 3-miesięcznych – odpowiednio 360 godzin. Tygodniowy zakres zadań stażowych nie może być krótszy niż 20 godzin, ani dłuższy niż 40 godzin.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w projekcie oraz lista kierunków studiów i roczników objętych rekrutacją uzupełniającą dostępne są na stronie Biura Karier UŚ.