Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

Seminarium pt. „Otoczenie przyjazne seniorom: mieszkanie, infrastruktura, miasto”

12.05.2022 - 13:01, aktualizacja 19.05.2022 - 09:08
Redakcja: K.St

Wydział Nauk Społecznych UŚ wspólnie z Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych zapraszają na seminarium pn. „Otoczenie przyjazne seniorom: mieszkanie, infrastruktura, miasto”.

Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2022 roku o godz. 10.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Jest ono częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie współpracy przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się wokół kształtowania przestrzeni pod kątem potrzeb osób starszych, obejmując zagadnienia dostępności przestrzeni i infrastruktury miejskiej, w tym instytucji publicznych, oraz projektowania przyjaznej przestrzeni mieszkalnej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać do 25 maja 2022 roku poprzez wypełnienie i wysłanie formularza.

Link umożliwiający dołączenie do wydarzenia na platformie ClickMeeting zostanie przesłany na adres mailowy podany w procesie rejestracji.

W razie pytań możliwy jest kontakt z p. Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16).

return to top