Spotkanie dla laureatów programu „Najlepszy Absolwent 2021”

25.11.2021 - 13:39, aktualizacja 29.11.2021 - 13:15
Redakcja: wcyg

29 listopada 2021 roku o godz. 16.30 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbędzie się spotkanie skierowane do najlepszych absolwentów roku akademickiego 2020/2021.

Jak co roku Uniwersytet Śląski pragnie wyróżnić tych, którzy w szczególny sposób odznaczyli się zaangażowaniem na rzecz nauki, pracy badawczej, osiągnięciami sportowymi i artystycznymi, a także działalnością na rzecz Uniwersytetu Śląskiego.

W tym roku zmianie uległa forma rejestracji uczestników do programu „Najlepszy Absolwent”. W nowym formularzu stworzono spersonalizowane ankiety uwzględniające specyfikę każdego wydziału i jednostki dydaktycznej. Dodatkowo w plebiscycie mogli wziąć udział reprezentanci Uniwersytetu Otwartego oraz Szkoły Języka i Kultury Polskiej.

W ramach tegorocznej edycji programu udało się wyłonić 27 laureatów, którzy zostaną ogłoszeni w dniu spotkania.

return to top