Spotkanie w ramach cyklu „The Global Psychology”

08.02.2024 - 15:43, aktualizacja 08.02.2024 - 15:43
Redakcja: OO

Zespół ds. umiędzynarodowienia Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach organizuje wydarzenie z cyklu „The Global Psychology”. We wtorek 20 lutego 2024 roku o godz. 17.00 spotkanie poprowadzi dr Stephen Reysen, który zajmuje się badaniami fandomów, w tym fanów anime (fani japońskiej animacji i komiksów), furries (fani mediów z antropomorficznymi postaciami) i bronies (fani serialu telewizyjnego My Little Pony).

Dr Stephen Reysen opowie o swoich badaniach i odpowie na pytania uczestników. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów, doktorantów i pracowników. Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams (ID spotkania: 357 467 026 378; hasło: jt4MNB).

W ramach cyklu „The Global Psychology” uznani badacze z całego świata opowiadają o swoich doświadczeniach i doniesieniach naukowych.