Studenckie Otrzęsiny Śląska

18.10.2016 - 11:42, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

Grą miejską „Studencka Szychta” rozpoczną się tegoroczne Studenckie Otrzęsiny Śląska. Trzydniowe wydarzenie odbywać się będzie od 19 do 21 października 2016 roku w Katowicach. Celem imprezy jest ukazanie studenckiego życia oraz oficjalne przyjęcie studentów pierwszego roku do społeczności studenckiej. Dla uczestników będzie to również okazja do zawarcia nowych znajomości.

W programie przewidziano liczne atrakcje. Pierwszego dnia podczas gry miejskiej, która rozpocznie się o godz. 11.00 na deptaku przed rektoratem uczelni, studenci nauczą się mierzyć z przeciwnościami losu w dziekanacie. Osoby zainteresowane udziałem w zabawie proszone są o wcześniejsze zapisy.

Następnie o godz. 20.00 w klubie Spiż odbędzie się koncert zespołu „Piękni i Młodzi”, w trakcie którego rozdawane będą tablety, koszulki, płyty, smycze, kubki, przewidziano również nagrodę w formie wycieczki dla dwóch osób. Uczestnicy będą mogli wykonywać pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

W czwartek 20 października rozpocznie się impreza „Thrift Shop Party”, tutaj uczestników obowiązuje śmieszny strój, a dla mistrza kiczu przewidziana jest nagroda. Ostatniego dnia przewidziane są seanse filmowe.

Szczegółowe informacje: www.facebook.com.

Formularz zgłoszeniowy na grę miejską: http://bit.ly/2ecOP84