Szkolenia w Akademickim Centrum Sukcesu

20.01.2016 - 12:42, aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

25, 26 i 27 stycznia 2016 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11, sala nr 312) będą prowadzone szkolenia z cyklu otwartych wykładów w języku angielskim i francuskim organizowanych przez Akademickie Centrum Sukcesu UŚ. Warsztaty pt. „Integracja europejska i globalizacja w świetle autorytetów myśli politycznej” poprowadzi dr Frédéric Delaneuville. Zgłoszenia udziału należy przesłać na adres e-mail: akces@us.edu.pl.

Akademickie Centrum Sukcesu (AkCeS), które podlega Instytutowi Socjologii UŚ, powstało w październiku 2015 roku z inicjatywy francuskiej Agencji Uniwersyteckiej ds. Frankofonii (AUF) i stanowi część europejskiej sieci Centre de réussite universitaire (CRU).

Centrum dysponuje nowoczesną przestrzenią dydaktyczną wyposażoną w nowoczesny sprzęt informatyczny oraz telekomunikacyjny. Powstało z myślą o osobach, które chcą poszerzać wiedzę i podnieść kwalifikacje, a swoją przyszłość zawodową wiążą z karierą akademicką, karierą w administracji na szczeblu europejskim oraz w biznesie.

Szczegółowe informacje na temat oferty Akademickiego Centrum Sukcesu dostępne są na stronie: www.akces.us.edu.pl.