Szkolenie AIP „Sztuka wystąpień publicznych”

22.02.2016 - 15:27, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

29 lutego 2016 r. o godz. 17.00 w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) odbędzie się szkolenie „Sztuka wystąpień publicznych”.

Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się:

• co to komunikacja interpersonalna,
  • na czym polega podział na mowę werbalną i niewerbalną oraz jaka jest ich rola,
  • co robić z nogami oraz rękoma podczas wystąpienia,
  • jaka jest prawidłowa postawa i rola kontaktu wzrokowego,
  • jak prawidłowo przeanalizować swój język ciała,
  • a także przygotują krótkie wystąpienie, które zostanie nagrane.

Szkolenie poprowadzi Anna Latos – asystent w Zakładzie Zarządzania Mediami i Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Finalistka programu trenerskiego Transformation.doc organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zajmuje się naukowo budową i implementacją strategii komunikowania w programach realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego. We współpracy z Fachhochschule Erfurt przeprowadziła komparatystyczne badania dotyczące wykorzystania nowych mediów przez młodzież w Polsce i Niemczech.

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony: https://sztuka-wystapien.evenea.pl.