Szkolenie ARK „Droga do sukcesu…”

21.07.2021 - 13:27, aktualizacja 21.07.2021 - 13:27
Redakcja: OO
Tagi: akademia rozwoju kariery

W ramach Akademii Rozwoju Kariery odbędzie się kolejne szkolenie pt. „Droga do sukcesu – pierwsze kroki w międzynarodowej firmie oraz jak radzić sobie z nowymi obowiązkami i przywilejami po awansie”, które w formie online poprowadzi firma Keywords Studios. Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Podczas szkolenia omówiony zostanie temat rozwoju indywidualnego, tego, co czeka po awansie oraz jak sobie poradzić z tym nowym wyzwaniem. Reprezentanci firmy podzielą się uwagami, doświadczeniami, a także cennymi radami, które mogą ułatwić życie w przyszłym miejscu pracy.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany drogą e-mailową na dzień przed szkoleniem.

Harmonogram szkoleń w ramach Akademii Rozwoju Kariery 2021