Szkolenie ARK: „Let’s teal up”

25.08.2021 - 13:07, aktualizacja 25.08.2021 - 15:33
Redakcja: wc-a
Tagi: akademia rozwoju kariery

W ramach Akademii Rozwoju Kariery odbędzie się kolejne szkolenie online pt. „Let’s teal up – wprowadzanie turkusowych praktyk w zespole wewnątrz organizacji hierarchicznej”. Spotkanie poprowadzą specjaliści z firmy Keywords Studios.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, czym charakteryzuje się tzw. zarządzanie turkusowe, a także jakie wiążą się z nim korzyści i zagrożenia. Organizatorzy przedstawią skuteczne praktyki wprowadzania modelu zarządzania do zespołów działających wewnątrz organizacji hierarchicznej.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany pocztą elektroniczną na dzień przed szkoleniem.

Harmonogram szkoleń w ramach Akademii Rozwoju Kariery 2021