Szkolenie ARK „Praktyki pisania czystego kodu”

03.08.2021 - 10:49, aktualizacja 03.08.2021 - 10:56
Redakcja: wc-a
Tagi: akademia rozwoju kariery

W ramach Akademii Rozwoju Kariery odbędzie się kolejne szkolenie pt. „Praktyki pisania czystego kodu – niezbędnik dobrego programisty”, które poprowadzi firma EQ System. Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Podczas szkolenia uczestnicy przyswoją dobre nawyki pisania czystego kodu oraz otrzymają wskazówki, jak unikać brzydkiego kodu. Na spotkaniu ekspert omówi teorię oraz zaprezentuje przykłady poprawnie napisanego kodu wraz ze wskazówkami i technikami pomocnymi przy jego tworzeniu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisy rozpoczną się 4 sierpnia o godz. 8.00. O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany wiadomością wysłaną na podany przez siebie adres e-mail na dzień przed szkoleniem. Spotkanie odbędzie się w formie online.

Harmonogram szkoleń w ramach Akademii Rozwoju Kariery 2021