Szkolenie pt. „Przedsiębiorca we współczesnym systemie monetarnym”

08.09.2016 - 10:16, aktualizacja 05.11.2019 - 11:11
Redakcja: admin

Już 13 września 2016 r. o godzinie 17.00 w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Śląskim (Katowice, ul. Bankowa 14) odbędzie się szkolenie pt. „Przedsiębiorca we współczesnym systemie monetarnym”. Spotkanie poprowadzi Robert Klimek – magister ekonomii, agent firmy inwestycyjnej oraz członek komisji nadzoru finansowego.

Podczas spotkania, poświęconego wpływowi polityki pieniężnej na zarzadzanie kapitałem pieniężnym, zostaną poruszone takie zagadnienia, jak:

• negatywny wpływ masowego druku pustego pieniądza przez banki centralne na prywatne (firmowe i osobiste) rezerwy gotówkowe,
  • metody zabezpieczenia majątku firmy przed ukrytym podatkiem – inflacją,
  • zagrożenia dla właścicieli lokat bankowych wynikające z nowej ustawy  o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym.

Rejestracja uczestników szkolenia prowadzona jest drogą elektroniczną poprzez stronę:https://system-monetarny.evenea.pl.

Plakat promujący szkolenie "Przedsiębiorca we współczesnym systemie monetarnym"