Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Trzeci wykład w ramach modułu „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”

27.04.2016 - 16:36, aktualizacja 27.04.2016 - 16:36
Redakcja: admin

W środę 18 maja 2016 roku o godz. 14.00 w auli nr 8 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11b) rozpocznie się trzeci wykład w ramach modułu „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”, będącego częścią programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Wykład „Oszczędności oraz ubezpieczenia kapitałem Twojej przyszłości” wygłosi Marek Kurowski – starszy analityk z Polskiej Izby Ubezpieczeń. Spotkanie skierowane jest do studentów zainteresowanych rozwijaniem kompetencji w zakresie wiedzy o rynku finansowym oraz umiejętności podejmowania optymalnych decyzji w zakresie oszczędzania oraz inwestowania. Uczestnicy wszystkich spotkań otrzymają certyfikaty, potwierdzające nabytą wiedzę.

Na wykład obowiązuje rejestracja za pomocą formularza na stronie: badania.bk.us.edu.pl.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich i obecnie prowadzony jest na 122 polskich uczelniach, w tym na Uniwersytecie Śląskim. Projekt realizowany jest w przeświadczeniu, że połączenie doświadczeń dydaktycznych i naukowych z wiedzą praktyczną pozwoli na lepsze przygotowanie odbiorców do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej pracy zawodowej. Formuła programu oparta jest na realizacji wykładów prowadzonych zarówno przez praktyków reprezentujących partnerów, jak i nauczycieli akademickich i koordynatorów NZB. Obecnie realizowane są cztery moduły tematyczne: „Zarządzanie ryzykiem finansowym w biznesie i życiu osobistym”, „Narzędzia e-gospodarki”, „Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu firmy i codziennym życiu każdego człowieka”, „Nowy wymiar bankowości spółdzielczej”.

Partnerami programu są: Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Kredytowej, BIG Info Monitor, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Fundacja GPW, Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych, Polska Izba Ubezpieczeń, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Krajowa Izba Rozliczeniowa. 

Szczegółowe informacje na temat programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem dostępne są na stronach: www.nzb.pl oraz www.facebook.com/NowoczesneZarzadzanieBiznesem.


Uwaga: 

z przyczyn niezależnych od organizatorów Andrzej Maciążek – wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń nie będzie mógł poprowadzić trzeciego spotkania w ramach modułu „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”. Wykład poprowadzi Marek Kurowski – starszy analityk z Polskiej Izby Ubezpieczeń. 

 

return to top