Tydzień adaptacyjny dla cudzoziemców rozpoczynających studia na UŚ

24.09.2020 - 16:25, aktualizacja 25.09.2020 - 20:44
Redakcja: MJ
Tagi: cudzoziemcy, erasmus, Orientation Week

Inauguracja kursu adaptacyjnego dla uczestników programu Erasmus+ oraz pozostałych zagranicznych studentów, przyjeżdżających na studia częściowe na naszą uczelnię na semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021, odbędzie się 28 września 2020 roku o godz. 11.00 w auli nr 8 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele władz uczelni, Wydziału Humanistycznego, Szkoły Języka i Kultury Polskiej, Działu Współpracy z Zagranicą, Centrum Obsługi Studentów oraz Akademickiego Związku Sportowego UŚ.

Podczas tygodnia adaptacyjnego studenci będą mieli okazję zapoznać się z uczelnią oraz uzyskać informacje dotyczące m.in. studiowania na Uniwersytecie Śląskim, działalności samorządu studenckiego oraz oferowanego wsparcia. Przedsięwzięcie organizowane jest przez Biuro Wymiany Międzynarodowej UŚ.