Uroczysta Gala Mistrzów

19.06.2018 - 13:02, aktualizacja 05.11.2019 - 11:17
Redakcja: admin

W poniedziałek 25 czerwca 2018 roku o godz. 15.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, aula im. Kazimierza Lepszego) odbędzie się uroczysta Gala Mistrzów, podczas której uhonorowani zostaną studenci śląskiej Alma Mater – indywidualni i drużynowi medaliści Akademickich Mistrzostw Polski, a także ich trenerzy. W uroczystości udział weźmie prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Wśród osób wyróżnionych znajdą się zawodnicy reprezentujący takie dyscypliny sportu, jak: wspinaczka, pływanie, narciarstwo, ergometr wioślarski, judo, biegi przełajowe, kolarstwo, lekkoatletyka, trójbój siłowy, żeglarstwo, tenis ziemny, jeździectwo i piłka ręczna.

Plakat reklamujący wydarzenie